Haber

Elazığ GSK Su Topunda 5. Oldu

Elazığ Gençlik ve SporBolu’da düzenlenen Büyükler Erkekler 1. Ligi 2. Devre Müsabakalarında Kulüp Sutopu Takımımız 5. oldu.

2022-2023 Sezonu Büyük Erkekler 1. Lig 2. Devre müsabakaları Bolu’da yapıldı. Genç Spor Kulübü C Küme Sutopu Grubu, Bolu’da düzenlenen 1.Lig 2. Devre Müsabakalarına katılarak ligi 5. sırada tamamladı. 2022-2023 Sezonu Büyük Erkekler 1. Lig 2. Devre Müsabakalarında C Grubu’nda mücadele eden Genç Spor Kulübü Sutopu Takımı’nın 2023-2024 sezonunun başlamasıyla birlikte mücadelesine 1. Lig’den devam edeceği öğrenildi. mevsim.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, “Genç Spor Kulübümüz C Grubu Sutopu Takımımız Bolu’da düzenlenen Büyük Erkekler 1.Lig 2.Devre Müsabakalarına katılarak sonuna kadar mücadele ederek 1.Ligde kalmayı başardı.” Bölgedeki tek takım, Elazığlı çocuklarımızla oynuyoruz, transfer yapmadık, sadece Elazığlı çocuklarımızın profesyonel liglerde gayret göstermesini istiyoruz. Gayretleri ve kararlılıkları ile ilimize ve kulübümüze başarılar kazandıran sporcularımızı ve antrenörlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” – ELAZIĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu