Yaşam

Ünlü sanatçı Metin Şentürk Karabük’te öğrencilerle buluştu

Ünlü sanatçı Metin Şentürk, üniversite öğrencileri ve Gençler ile Karabük’te. SporBakanlık, yurtlarında kalan gençlerle görüştü.

Şentürk, Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün “Genç Bakış Açısı Programı” çerçevesinde Karabük’teki yurtlarda kalan üniversite öğrencileri ve sporcularla bir araya geldi. 100. Yıl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programda öğrencilere söyleşi ve konserler düzenleyen Metin Şentürk, gençlerle hem eğlendi hem de hayat deneyimlerini paylaştı. Gençlerin kendisi hakkında merak ettikleri soruları yanıtlayan Şentürk, onları sahneye davet ederek şarkı söyletti.

Programa Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu da telefonla katıldı. Burada gençlere seslenen Bakan Kasapoğlu, “Genç arkadaşlarımı gönülden selamlıyorum. Sağolsun Metin Bey taşradaki gençlerimizle buluşuyor. Sevgili gençler siz yeter ki siz mutlu olun bizler için çalışmaya devam edeceğiz.” tüm gücümüzle sizlere eğitim hayatınızda başarılar dilerim.”

Programın sonunda sahne alan Karabük Valisi Fuat Gürel, sanatçı Metin Şentürk’e keyifli gece için teşekkür ederek hediye takdim etti. – KARABÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu