Teknoloji

The Last of Us’ın 3. Oyunundan Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı: Konsept Hazır

Naughty Dog stüdyosunun yöneticisi Neil Druckmann, Sonumuz Bölüm 2 Yapım sürecini anlatan Grounded 2 belgeselinde hikayenin üçüncü bölümünün de olduğunu söyledi. Bunu söylerken daha önce ortaya çıkan dedikoduların doğru olmadığını ve bunların sadece ‘yan oyun’ olarak değerlendirildiğini belirtti.

Söz konusu planda Joel’in ilk oyundaki kardeşi Tommy’nin hikayesi açıklanacaktı. Bu intikam masalının rafa kaldırıldığını belirten Druckmann, olası bir üçüncü oyun için konseptin hazır olduğunu söyledi.

“Bir hikayem yok ama bir konseptim var.”

İlk maça olan aşkını anlatıyor Druckmann Yıllardır aradığı konsepti bulamadığını ancak son dönemde bu durumun değiştiğini söyledi. Bu bağlamda şunları söyledi: Bu hikayede başka bir bölüm daha varmış gibi hissediyorum. diyerek sözlerini sonlandırdı. Spoiler vermeden şunu söyleyebiliriz. Sonumuz Bölüm 2 temelde güzel bir sonu vardı. Dolayısıyla oyuncuların çoğunun bu sondan memnun olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bu açıdan bakıldığında üçüncü oyunun yeniden gündeme getirilmesi oldukça cesur bir hareket. Özellikle yeni oyunun yerine The Last of Us Part 2 güncellendiği için. yeniden düzenlenmişSürüm açıklandığında oyuncular yeni bir oyundan beklentilerini önemli ölçüde düşürmüştü.

Son olarak Druckmann, Tommy’nin hikayesinin zamanı gelince gün yüzüne çıkacağını söyledi. Ancak bunun bir oyun mu yoksa bir dizi mi olacağından emin olmadığını da belirtti. Fikirleriniz neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu