Yaşam

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir’in 8 aylık evliliği bitiyor! Adliyeye ayrı ayrı geldiler.

Oyuncu Demet Özdemir ve müzisyen Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz yıl ağustos ayında görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Geçtiğimiz aylarda evliliklerine kara bulutlar binmeye başlayan çift, boşanma kararı aldı. Bir süredir ayrı yaşayan ikilinin davası bugün Adalar Adliyesi’nde görülecek.

SORULARA CEVAP VERMEDİLER

Duruşmanın yapılacağı Adalar Adliyesi’ne iki ünlü isim farklı geldi. Demet Özdemir adliyeye tek başına girerken Koç, yakın arkadaşı Tolga Akın ile geldi. dergi Kuryesi tarafından fotoğraflanan ikili, soruları yanıtsız bıraktı. Anlaşmalı boşanma davası açan çift, birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmayacak.

“EVLİLİKLERİMİZİ ÇALIŞTIRMADIK”

Geçtiğimiz haftalarda Instagram hesaplarından ortak açıklama yapan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, “Bir süredir evliliğimizi yürütemediğimizi görerek evliliğimizi bitirme kararı aldığımız doğru. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor, bu süreci de aynı şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz.Siz basın mensuplarımızdan rica ederiz, bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmak.”

karaburunajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu