Teknoloji

Netflix’in Özel Oyunu Konsollara da Geliyor

Ubisoft’un Netflix Games’e özel geliştirdiği oyun Valiant Hearts da konsollara geliyor.

Netflix’in büyük beğeni toplayan özel oyunu Valiant Hearts: The Great War’ın devamı olan Valiant Hearts: Coming Home’un, taşınabilir cihazlar için Netflix’e özel olarak yayınlanacağı biliniyordu. Ancak söylentilere göre Valiant Hearts: Coming Home yalnızca taşınabilir platformda yayınlanmayacak.

Netflix Oyunu Valiant Hearts: Eve Dönüş

Bazı söylentiler, oyunun bu yılın sonlarında Nintendo Switch, PS4 ve Xbox One’da yayınlanmak üzere listelendiğini gösteriyor.

Birinci Dünya Savaşı’nın arka planında geçen oyun, ilk olarak Şubat 2023’te Ubisoft ve Netflix iştirakleri tarafından piyasaya sürüldü. 2022’de Ubisoft Forward sırasında duyurulan bu işbirliği, Assassin’s Creed oyunu ve Nisan 2023’te piyasaya sürülen Mighty Quest Rogue Palace dahil olmak üzere birçok oyunu içeriyordu.

Valiant Hearts: Coming Home’un orijinal sürümünün üzerinden neredeyse bir yıl geçmesine rağmen, Ubisoft’tan konsol sürümüyle ilgili olarak bunun Netflix’e özel olduğunu öne süren resmi bir açıklama gelmedi.

İlk oyun olan Valiant Hearts: The Great War, ilk olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü ve ardından 2018 yılında Nintendo Switch’te yayınlandı. Seri, hüzünlü anlatımı ve kendine özgü sanat tarzıyla övgü toplamış ve savaş temalı oyunlar arasında öne çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu