Haber

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden 100’üncü yıla özel sınırsız internet

İBB, Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak sınırsız internet hizmeti sunacak. Vapurdan metroya, kütüphaneden köylere kadar İstanbullular 11 bin noktada sınırsız internet erişimine sahip olacak. 21-31 Ekim tarihleri ​​arasında 10 gün boyunca sunulacak olan sınırsız internet hizmetine İstanbul Seni’nin harika uygulaması üzerinden kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve İBB iştiraki İSTTELKOM tarafından sunulan ücretsiz wi-fi uygulaması, Cumhuriyetimizin 100. Yıldönümü nedeniyle 10 gün boyunca sınırsız olarak kullanılabilecek. Aylık limiti 60 GB olan İBB Wi-Fi, 21-31 Ekim tarihleri ​​arasında Cumhuriyet Bayramı’na özel sınırsız, ücretsiz, ücretsiz ve güvenilir internet hizmeti verecek.

İSTANBUL’U İNDİRİN VE ÜCRETSİZ WI-FI’DAN YARARLANIN

İBB Wi-Fi hizmetine yalnızca ‘İstanbul Benim’ üstün uygulaması üzerinden ulaşmak mümkün. Uygulama ile İstanbullular ilk 3 ay boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 60 GB kullanım hakkına sahip oluyor. Kullanıcılar ayrıca kalan kota bilgilerini gerçek zamanlı olarak izleyebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu