Haber

DİSK’ten belediye personeline yemek

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, DİSK Genel – İş Sendikasının Kemer Belediye işçisine verdiği yemeğe katılarak, belediye çalışanının haklarını her vakit koruduklarını ve müdafaaya devam edeceklerini söyledi.

Kuzdere Mahallesi’ndeki Sanayi Sitesinin yanında yer alan Kemer Belediyesi Beton Üretim Santralinde verilen yemeğe, Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Lider Yardımcıları Emin Gül ile Baki Yalın, DİSK Akdeniz Bölge Lideri ve Genel – İş Sendikası Antalya Şube Lideri Vedat Küçük, belediye meclis üyeleri, belediye ünite müdürleri ve belediye çalışanı katıldı.

Belediye Lideri Topaloğlu, yemek öncesi belediye işçisi ile tek tek selamlaşarak sohbet etti. Mangalın başına geçen Lider Topaloğlu, belediye çalışanına elleriyle köfte yaptı.

Başkan Topaloğlu, yemek sonrası yaptığı açıklamada, DİSK Akdeniz Bölge Lideri ve Genel – İş Sendikası Antalya Şube Lideri Vedat Küçük’ün belediye çalışanına yapmış olduğu yemek jestinden ötürü kendisine teşekkür ettiğini söyledi.

Belediyede bir aile olduklarına işaret eden Topaloğlu, “Belediye personelimiz Kemerimize çok güzel hizmetler kazandırdı. Kemer’in çehresi değişti. Biz de personelimizin özlük haklarını her zaman koruduk ve onların yanlarında olduk. Maaş promosyonları konusunda uzun görüşmeler yaptık. Promosyonlar en geç 15 Aralık’ta personelimizin hesaplarına yatacak. Kadrolu ve memurlara 21 bin 600 lira alacak. Taşeron işçiler de 13 bin 500 lira alacak. Ananızın ak sütü gibi helal olsun. Tüm belediye personelime kolaylıklar diliyorum.” diye konuştu.

Vedat Küçük ise Genel – İş Sendikası Antalya Şube idare heyeti Genel Lider Remzi Çalışkan’ın selamlarını ilettiğini kaydetti.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle emekli öğretmen Lider Topaloğlu’nun ve tüm öğretmenlerin gününü kutladığını söz eden Küçük, Lider Topaloğlu’na çiçek verdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu