Teknoloji

Çevrimiçi nişancı oyunu Starship Troopers: Extermination bu ay geliyor!

 
Geliştirici Offworld Industries, takım tabanlı (co-op) birinci şahıs nişancı oyunu Starship Troopers: Extermination’ın 17 Mayıs’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim’de çıkacağını duyurdu. Oyunun erken erişim sürüm fiyatı 24,99 dolar etiketine sahip olacak. . Türkiye fiyatı bilinmiyor.
 
Geri bildirim, oyunun erken erişim sürümünde değerlendirilecektir.
 
 
 
Offworld Industries, oyunun erken erişim sürümünde oyuncu geri bildirimlerini önemseyecek ve gelen bildirimlere göre oyunun yapısını güncelleyecek. Bu süre zarfında oyuna yeni içerikler, mekanikler, tasarımlar ve daha fazlası eklenecektir.
 
Erken Erişim’in ilk gününden itibaren oyun, oyunculara hem strateji hem de savaş odaklı oyun deneyimi sunacak. Oyuncular, savaş dışındayken operasyon üsleri inşa edebilecek ve güçlendirebilecekler. Oyunda oyuncular kendilerine bir üs inşa edecek ve onu savunmaya çalışacak.
 
Oyunda farklı silahlar ve yapılar olacak. Bunları kendi stratejinize göre seçebilecek ve düşmanlara karşı kullanabileceksiniz. Ayrıca oyunda birçok farklı özelleştirme sistemi ve geliştirme sistemi bulunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu