Teknoloji

10 Dakikada 12 Enerji İçeceği İçen Oyuncunun Pankreası ‘Kendini Yedi’

Eskilerin dediklerine kulak vermek gerek, her şeyin fazlası zarar! Canı ile bi’ alıp veremediği olduğuna emin olduğumuz oyuncu 10 dakikada tam 12 kutu enerji içeceğini mideye indirdikten sonra pankreası ‘kendini yemeye başlamışken’ hastanelik oldu.

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/tech/gami…

YouTube’da kendisi ve meslektaş arkadaşlarının karşılaştığı enteresan hadiseleri izleyicileri ile paylaşan bir tabip canına susamış diyebileceğimiz bir oyuncunun garip kıssasını anlattı.

YouTube kanalında bu usul enteresan hadise hikayelerine yer veren tabibin söylediklerine nazaran bir oyuncu nedendir bilinmez tam 12 kutu güç içeceği içmenin mantıklı olduğunu düşünmüş!

10 dakika üzere kısacık bir müddette 12 kutu güç içeceğini mideye indiren gamer sonrasında ise bilgisayarının başına geçmiş.

Esasen bedeni güzel olmadığının sinyallerini verirken oyuncu bunları bastırmak için oyuna başlamış. Lakin elbette bu durum fazla uzun sürmemiş.

Hata yapmaya doyamayan oyuncu semptomlarını bastırmak için bu kere de alkole sarılmış!

Mideye indirdiği güç içeceklerinin akabinde bir bardak da alkol tüketen oyuncunun bedeni daha fazla dayanamamış haliyle ve adam lavaboya kusmuş. Tüm bunların akabinde dahi doktora gitmeyen oyuncu tam bir gün boyunca düzelmeyi beklemiş.

Ancak yiyip içemez hale gelecek kadar kötüleşince doktora giden adamın durumu hekimleri şoka sokmuş.

J.S. ismindeki oyuncunun pankreası yüksek şeker, kafein ve başka kimyasallar sebebiyle kendi kendini sindirmeye başlamış! Antibiyotik ve öteki tedavilerin de yardımıyla düzelen oyuncu sonrasında konuta yollanmış lakin hekimler bu hadiseyi hala aşabilmiş değiller.

J.S. isimli 36 yaşındaki bahtsız ve biraz da sorumsuz oyuncunun başından geçenleri buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu